قشم، ظرفیت ایجاد یک شبکه تلویزیونی مستقل را دارد / استفاده از ظرفیت‌های صداوسیما برای رونق اقتصاد و گردشگری جزیره

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد قشم، دکتر افشار فتح الهی در این نشست اظهار دارد: صداوسیمای مرکز خلیج‌فارس با تهیه و تولید برنامه‌های مختلف جهت معرفی ظرفیت‌ها، پتانسیل‌ها و دغدغه‌های تولیدکنندگان می‌تواند به بهبود خدمات‌رسانی در جزیره قشم کمک کند

وی با اشاره به ظرفیت‌های خوب جزیره قشم در زمینه‌های فرهنگی و هنری ادامه میدهد: اگر ظرفیت‌های فرهنگی و هنری موجود به‌خوبی تبیین و به تولید اثر منجر شود، شاهد رشد، شکوفایی و حرکت در مسیر توسعه پایدار و متوازن خواهیم بود.

سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم تصریح میکند: قشم ظرفیت‌های متعددی در حوزه‌های تولیدی و صنعتی دارد و صداوسیما مرکز خلیج‌فارس می‌تواند برای تقویت تولید ملی و حمایت از تولیدکنندگان فعال در این منطقه به تولید برنامه بپردازد.

فتح الهی در پایان خاطرنشان میکند: همچنین با استفاده از ظرفیت‌های صداوسیمای مرکز خلیج‌فارس می‌توان به تولید محصولات فرهنگی و هنری همسو با جاذبه‌های گردشگری و معرفی اماکن توریستی در جزیره قشم پرداخت و به جذب گردشگر کمک کرد.

مدیرکل صداوسیمای مرکز خلیج‌فارس نیز در این جلسه تولیدات مشترک با استفاده از ظرفیت‌های موجود در قشم را بستری مناسب برای تولید محتوای فرهنگی و هنری فاخر دانست

مهران جلائی گفت: با کمک سازمان منطقه آزاد قشم و همیاری هنرمندان جزیره می‌توان به معرفی بهتر ظرفیت‌های موجود در حوزه‌های مختلف پرداخت.

وی با اشاره به رویکرد مثبت موجود در نگاه مدیریتی جدید سازمان منطقه آزاد قشم، ابراز امیدواری کرد: تعامل و همکاری خوبی میان سازمان منطقه آزاد قشم و صداوسیمای مرکز خلیج‌فارس باهدف تولید محصولات فرهنگی و هنری صورت پذیرد.

مدیرکل صداوسیمای مرکز خلیج‌فارس همچنین خاطرنشان کرد: جزیره قشم دارای پتانسیل‌های متعددی است و ظرفیت ایجاد یک شبکه تلویزیونی و رادیویی مستقل را دارد.