آغاز به کار دومین درمانگاه صحرایی فوق تخصصی دندانپزشکی در جزیره قشم

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم به نقل از، افشار فتح الهی در این مراسم ضمن تقدیر از قرارگاه منطقه‌ای مدینه منوره نیروی زمینی سپاه برای کمک به استقرار این تیم تخصصی اظهار داشت: دندانپزشکان متخصصی از سراسر کشور در این درمانگاه به ارائه خدمات عمومی و تخصصی به ساکنان غرب جزیره مشغول هستند.

وی با اشاره به ارائه خدمات رایگان توسط این تیم 40 نفره گفت: نخستین درمانگاه صحرایی با اعضای این تیم به همراه 20 یونیت دندانپزشکی پرتابل، به مرکزیت روستای طولا در جزیره برپا شد که با استقبال بالایی همراه بود.

به گفته فتح الهی، بیش از 3 هزار مورد خدمات درمانی در بخش های مختلف درمان دهان و دندان، در مرحله نخست استقرار این درمانگاه صجرایی، به انجام رسیده و پیش بینی می شود در مرحله دوم نیز بالغ بر 3 هزار مورد خدمات درمانی به مردم ارائه شود.

سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم در پایان از مردم غرب جزیره و روستاهای اطراف روستای گوری دعوت کرد تا با مراجعه به پایگاه سلاکت روستای گوری از این خدمات بهره مند شوند.

گفتنی است، تیم پزشکی درمانگاه صحرایی فوق تخصصی دندانپزشکی آماده ارائه خددمات در بخش های کودکان، ترمیمی، عصب کشی، جراحی و رادیوگرافی به مردم جزیره است.