parallax background

زیتون قشم

این پروژه شاخص در زمینی به مساحت حدود ۸ هزار مترمربع در بلوار امام قلی خان، تقاطع خیابان گمرک قرار دارد. زیربنای کل مجتمع حدود ۶۵ هزار متر مربع است که در ۱۵ طبقه شامل ۴ طبقه مرکز خرید و برج دوقلو متشکل از ۱۰ طبقه هتل ۵ ستاره و ۱۰ طبقه اداری، مسکونی در حال ساخت است.
وجه تمایز این مجتمع لوکس از اغلب مجتمع های دیگر جزیره، وجود هتل ۵ ستاره است. روف گاردن این مجتمع منظره ی زیبایی رو به دریا، جزیره هرمز، جزیره لارک و تنگه هرمز دارد که آن را استثنائی کرده است. فودکورت آن 9 فست فود و کافی شاپ دارد. از دیگر ویژگی های این مجتمع وجود رستوران با منظره رو به دریا در مرکز خرید و وجودکافی شاپ، فودکورت و رستوران های متعدد در قسمت های مختلف برج است. همچنین پارکینگ بزرگ این مجتمع یکی از امتیازات ویژه آن است.
مجتمع تجاری زیتون قشم به دلیل شیبدار بودن زمین به صورت دو طبقه ی همکف شرقی و غربی و دو طبقه ی اول و دوم می باشد که شامل ۷۰۰ واحد تجاری است. پنجره های این بخش در طول روز نور را به داخل ساختمان منتقل می کنند که باعث صرفه جویی در انرژی می شود، همین پنجره ها در شب منظره بسیار زیبایی را می آفرینند.
پس از مطالعات و تحقیقات فراوان تیم اقتصادی مجتمع جهت جذب برند فروشگاه های معتبر مصمم به احداث هایپر مارکت بزرگ و جایگزینی واحد های تجاری با متراژ بزرگ در طبقه همکف شرقی شد.