شرح خبر

فرماندار قشم تاکید کرد مرغ و میوه شب عید قشم تامین شده است

فرماندار شهرستان قشم اعلام کرد که میوه و مرغ به میزان لازم برای شب عید موجود است.

فرماندار قشم تاکید کرد مرغ و میوه شب عید قشم تامین شده است

فرماندار شهرستان قشم اعلام کرد که میوه و مرغ به میزان لازم برای شب عید موجود است.

علیرضا نصری فرماندار شهرستان قشم در جلسه ایی که با ستاد تنظیم بازار این شهرستان داشت اعلام کرد هم میوه شامل پرتقال و سیب و هم مرغ و همچنین گوشت و مرغ و شکر طبق پیش بینی های مربوطه تامین شده است.

علیرضا نصری در ادامه صحبتهای خود اشاره کرد ، اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان قشم و اداره اصناف باید لیست نهایی کالاهای مورد نیاز شب عید را جمع بندی و به فرمانداری ارسال نمایند تا آن را تامین کنند

فرماندار قشم اعلام کرد با توجه به پایان سال جاری ، اعضای ستاد مدیریت نسبت به تشدید بازرسی ها ، پیش بینی نیازمندیها و مدیریت مراکز عرضه کالاها حساسیت بیشتری خواهند داشت.


وی در بخشی از سخنان خود اعلام کرد که باید قیمتهای مصوب کالاها به مردم اطلاع رسانی گردد و فضای مجازی در این موضوع بسیار میتواند کمک کننده باشد.
 

نصری در ادامه صحبتهایش اعلام کرد ، باید مراکزی در شهرستان قشم مستقر باشد که قیمتهای مصوب را به اطلاع مردم برسانند و از فروشگاه هایی که قیمتهای بالاتر را به مردم ارائه میکنند اطلاع یابند.

همچنین او در ادامه صحبتهایش اشاره کرد که مسئولان مربوطه با قاچاق ماهی به شدت برخورد میکنند تا این قیمت تنظیم گردد و در این رابطه صیادان هم میبایست بین دریافت سوخت و عرضه ماهی تناسبی ایجاد کنند تا قیمت متعادل با مردم همراه شود.