شرح خبر

اهدا لوح تقدیر به واحد نمونه صنعتی شیلات قشم

وزیر جهاد کشاورزی و ریاست شیلات ایران لوح تقدیری به واحد نمونه صنعتی قشم اهدا کردند

وزیر جهاد کشاورزی و ریاست شیلات ایران لوح تقدیری به واحد نمونه صنعتی قشم اهدا کردند

شرکت تعاونی مروارید شکیل قشم به عنوان تولید کننده برتر میگوی پرورشی قشم در سال نود و هفت دو لوح تقدیر را از جانب محمود حجتی وزارت جهاد کشاورزی و ریاست سازمان شیلات ایران دریافت کرد.

روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم اعلام کرد که وزیر جهاد کشاورزی در تقدیر خود اعلام کرده است دستیابی به امنیت غذایی در کشور مدیون تلاش و کوشش افراد متفاوت در عرصه تولید کشاورزیست و نتایج این تلاشها نوید بخش آینده درخشانی در جهت توسعه پایدار در ایران خواهد بود.

وی این موفقیت را به خالدنژاد باسعیدو مدیرعامل شرکت تعاونی مروارید قشم تبریک گفت و از پیشگاه ایزد منان برای او آرزوی موفقیت کرد.

حسن صالحی ریاست شیلات کشور نیز در پیامی به خالدنژاد باسعیدو مدیرعامل شرکت مروارید قشم بیان کرده است که از زحمات و پشتکار و خدمات ارزنده شما با توجه به اینکه بر اساس ارزش یابی های صورت گرفته بعنوان پرورش دهنده نمونه میگو در سال نود و هفت شناخته شده اید قدردانی ویژه داریم

 

بنا بر این گزارش روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم شرکت تعاونی مروارید شکیل بعنوان یکی از شرکتهای زیر چتر حمایت سازمان منطقه آزاد قشم موفق شده در شرایط فعلی با ساخت شصت و هشت استخر در هفتاد و سه هکتار به پرورش میگوی صادراتی اقدام کند.