شرح خبر

برند ژئوپارک جهانی قشم در نمایشگاه دستاوردهای پژوهش استان هرمزگان معرفی شد

یک روز در نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری استان هرمزگان به معرفی برند ژئوپارک جهانی قشم اختصاص میابد.

برند ژئوپارک جهانی قشم در نمایشگاه دستاوردهای پژوهش استان هرمزگان معرفی شد

یک روز در نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری استان هرمزگان به معرفی برند ژئوپارک جهانی قشم اختصاص میابد. این خبر را مدیر ژئوپارک جهانی قشم اعلام کرد.

روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم گزارش داد که علیرضا امری کاظمی مدیر ژئوپارک جهانی قشم اعلام کرده است که اداره کل میراث گردشگری هرمزگان ، یک روز را به معرفی برند ژئوپارک قشم اختصاص داده است که به بررسی نقش آن در  ارتقا سطح معیشت و اقتصاد جوامع محلی خواهد پرداخت ، وی در ادامه صحبتهایش اعلام کرد که بررسی نقش ژئوپارک ها از مباحث اصلی مطرح شده اعضای شرکت کننده مدیریت ژئوپارک جهانی قشم است.

علیرضا امری کاظمی همچنین اعلام کرد که در این نمایشگاه شهرهای بندر خمیر ، پارسیان ، بندرلنگه نیز به معرفی جاذبه های گردشگری خود خواهند پرداخت.

مدیر ژئوپارک جهانی قشم با اشاره به حضور ارگان‌های دولتی و شرکت های خصوصی سطح استان در این نمایشگاه،  افزود: اعضای شرکت کننده در نمايشگاه دستاوردهاى پژوهش و فناورى استان هرمزگان، در  50 غرفه، به ارایه دستاوردهای خود پرداختند.

شایان ذکر است، نمايشگاه دستاوردهاى پژوهش و فناورى استان هرمزگان به مناسبت هفته پژوهش و فناورى از 24 تا 29 اذر ماه در محل مجتمع آموزشى و پژوهشى بصيرت دانشگاه هرمزگان برگزار شد.