شرح خبر

دومین جشنوار سقوط آزاد در جزیره زیبای قشم

دومین جشنواره سقوط آزاد قشم در سایت روستای نقاشه در حوالی فرودگاه برگزار خواهد شد.

دومین جشنوار سقوط آزاد در جزیره زیبای قشم

ریاست هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت توسعه مدیریت و بنادر و فرودگاه های بین المللی قشم اعلام کرد که دومین جشنواره سقوط آزاد قشم در سایت روستای نقاشه در حوالی فرودگاه برگزار خواهد شد.

مجتبی شمس نژاد ، مدیر عامل توسعه مدیریت و بنادر و فرودگاه های بین المللی قشم این خبر را اعلام کرد و افزود : با مشارکت سازمان منطقه آزاد قشم و شرکت توسعه بنادر این جشنواره برگزار خواهد شد. وی در ادامه صحبتهایش اشاره کرد که در بخش آموزش جشنواره دوازده مربی در سه گروه ، پرشهای گروهی و پرش با لباس باله دار به پنجاه و هشت شرکت کننده آموزش داده میشد.

شمس نژاد در ادامه صحبتهای خود اشاره کرد که بخش تمرینی با حضور افراد برتر این حوزه در کشور در سه گروه پرش تفریحی ، سقوط آزاد و استاتیک لاین برگزار میگردد. وی همچنین اشاره کرد که ده بانوی ورزشکار در بخش تمرین این جشنواره جضور دارند و ابراز امیدواری کرد که بانوان علاقه مند به ورزش های هوایی با حضور خود به رشد و  توسعه این ورزش کمک نمایند.

ریاست هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت توسعه بنادر و فرودگاه های قشم اعلام کرد که دومین جشنواره سقوط آزاد قشم از 23 تا 30 آذرماه برگزار خواهد شد.