شرح خبر

35 درصد افزایش پروازها از فرودگاه بین المللی قشم

افزایش پروازها و ایجاد خطوط پرواز جدید به کیش و چابهار ، خبر خوش مدیرعامل شرکت توسعه و مدیرت بنادر قشم بود

35 درصد افزایش پروازها از فرودگاه بین المللی قشم

سفر هوایی از قشم به کیش و چابهار ایجاد شد ، این خبر را ریاست هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت توسعه و مدیریت بنادر قشم اعلام کرد. روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم گزارش داد : با دستور مستقیم مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم ، پروازها در دو مسیر کیش و چابهار و در راستای هدف توسعه همه جانبه گردشگری ایجاد خواهد شد.

وی در ادامه صحبتهایش اشاره کرد : که سی و پنج درصد پروازهای قشم افزایش یافته که هر هفته 135 سورتی پرواز از فرودگاه قشم انجام میگردد. وی گفت که در راستای هدف اتصال این جزیره به مراکز استان ها ، توسعه مقصدهای پروازی پیگیری خواهد شد و علاقه مندان مسافرت به قشم میتوانند از مشهد ، کرمانشاه ، اصفهان ، چابهار و کیش به این جزیره سفر کنند. وی در ادامه صحبتهایش به پروازهای قشم و دبی اشاره کرد و اظهار داشت که این پروازها همه روزه برقرار است ، و تلاش داریم در آینده ایی نزدیک خط پرواز به دوحه و مسقط را نیز آغاز کنیم.

شمس نژاد مدیرعامل شرکت توسعه و بنادر قشم همچنین اعلام کرد که اقداماتی برای پروازهای داخلی به رشت ، کرج و ساری از فرودگاه قشم صورت گرفته است.و در انتهای صحبتهای خود اشاره داشت که خطوط هوایی قشم ایر ، آسمان ، کاسپین ، معراج ، سپهران و زاگرس و آتا و ایران ایر در فرودگاه بین المللی قشم حضور دارند.