شرح خبر

به دو هتل قشم نشان هتل بوتیک اهدا شد

نشان بوتیک معمولا به اماکنی اهدا میشود که معماری و خدمات خاصی دارند

 به دو هتل قشم نشان هتل بوتیک اهدا شد

علیرضا دژبد یکی از اعضای کمینه برنامه ریزی جامعه هتلداران ایران اعلام کرد که به دو هتل در قشم نشان بوتیک هتل تعلق خواهد گرفت. دژبد این صحبتها را در آیین اعطای لوح استاندارد به  بیست و شش هتل قشم اعلام کرد ، که این برای اولین بار است که در کشور دو هتل ایرمان و فولتون در قشم این عناوین را کسب میکنند

این عنوان معمولا به اماکنی اهدا میشود که معماری و خدمات خاصی دارند و به دلیل خاص بودنشان این نشان بوتیک دو که برابر با هتل سه ستاره است یا نشان بوتیک سه که برابر با هتل چهارستاره است به آنها تعلق خواهد گرفت.

وی گفت : از سال گذشته در یک بازه زمانی شش ماهه درجه بندی هتلهای قشم در دستور کار قرار گرفت ، که مهلت بنابر درخواست اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری قشم به یکسال افزایش یافت.

وی اعلام کرد که در این بررسی و ارزیابی هتل های قشم ، نشان چهارستاره نیز به سه هتل تعلق گرفت. وی تاکید کرد که با آسان سازی قیمتهای سفر به جزیره قشم شاهد ورود بیشتر مسافران و افزایش ارتقای ضریب اشغال اماکن اقامتی در جزیره باشیم. همچنین قابل گفتن است که پس از یکسال ارزیابی و بررسی دقیق بیست و شش هتل موفق به دریافت لوح استاندارد گشتند.