شرح خبر

همسویی نیروی انتظامی نیاز جزیره قشم در جهت توسعه و گسترش

حمیدرضا مومنی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم بر اهمیت همسو بودن نیروی انتظامی در جهت توسعه همه جانبه جزیره قشم تاکید کرد

 همسویی نیروی انتظامی نیاز جزیره قشم در جهت توسعه و گسترش

 حمیدرضا مومنی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم بر اهمیت همسو بودن نیروی انتظامی در جهت توسعه همه جانبه جزیره قشم تاکید کرد. روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم اعلام کرد که مدیرعامل این سازمان در دیداری که با فرمانده نیروی انتظامی شهرستان قشم داشت ، اشاره کرده است که وجود امنیت بالا در منطقه قشم باعث جذب سرمایه گذاران بیشتر خواهد شد و نیروی انتظامی در همین راستا میتواند تاثیر بزرگی بر موفقیتها و دستاوردهای جزیره قشم داشته باشد.

وی در ادامه صبحتهایش تاکید کرد که همه مسئولان قشم باید در کنار هم دست در دست هم دهند و در یک فرآیند مدیریت شده به موفقیت هر چه بیشتر قشم خدمت کنند ، وی اظهار امیدواری کرد که با تقویت نیروی انتظامی همچنان در حوزه امنیت شهرستان قشم در جایگاه بالا و برتری باشد. وی در ادامه صحبتهایش اشاره کرد که با حضور سرمایه گذاران و توسعه فعالیتهای کاری در جزیره قشم و فعالیتهای حوزه صنعت ، طبق آمار نرخ بیکاری در این منطقه به 6 درصد رسیده است ، ابراز امیدواری کرد که در آینده نیز با حضور و مشارکت شرکتهای خارجی نرخ بیکاری باز هم کاهش خواهد یافت.

حمیدرضا مومنی همچنین از برنامه های توسعه راه ها و آسفالتها در جزیره نام برد که در جهت توسعه قشم خواهد بود و در همین جلسه از خدمات نیروی انتظامی قشم در راستای ارتقای سلامت جاده ها و کاهش جرایم قدردانی کرد.

در همین جلسه فرمانده نیروی انتظامی شهرستان قشم با اعلام اینکه نیروی انتظامی آماده هرگونه همکاری در راستای رشد جزیره است از اقدامات حمیدرضا مومنی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در جهت توسعه این منطقه تجلیل کرد.

سرهنگ حسین الهی بیان کرد که استان هرمزگان به همت فرزندان شجاع و با غیرت نیروی انتظامی و سایر نیروهای امنیتی جزو پنج استان برتر حوزه امنیت در کشور است که قشم هم در این راستا در زمره بهترین ها قرار دارد.

سرهنگ حسین الهی اعلام کرد: با کمک فرزندان ملت در این نیرو و دیگر نیروهای تامین کننده امنیت، استان هرمزگان در زمره پنج استان برتر در حوزه امنیت کشور قرار دارد و شهرستان قشم در این فرآیند جزو موفق ترین هاست.