شرح خبر

یازده هزار متر مربع زمین برای احداث مدرسه با همکاری سازمان منطقه آزاد قشم

یازده هزار متر مربع زمین برای احداث چهار مدرسه در سطح قشم توسط سازمان منطقه آزاد قشم اختصاص داده شده است.

یازده هزار متر مربع زمین برای احداث مدرسه با همکاری سازمان منطقه آزاد قشم

احمد دیرستانی مدیر املاک و مستغلات سازمان منطقه آزاد قشم اعلام کرد که یازده و هزار متر مربع زمین برای احداث چهار مدرسه در سطح قشم توسط سازمان منطقه آزاد قشم اختصاص داده شده است.

احمد دیرستانی اعلام کرد که این موضوع با دستور وِیژه حمیدرضا مومنی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم اجرایی خواهد شد و چهار قطعه زمین با هدف ساخت مدرسه به اداره آموزش و پرورش شهرستان قشم داده خواهد شد.

در همین رابطه یک قطعه زمین به مساحت 2700 متر مربع در محدوده روستای تورگان ، دو قطعه زمین با مساحت 3260 مترمربع در شهر درگهان و یک قطعه زمین به مساحت 2000 مترمربع در روستای هلر در شهرستان قشم برای این کار اختصاص یافته است.

دیرستانی تاکید کرد سازمان منطقه آزاد قشم با تاکید حمیدرضا مومنی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم همواره همراه آموزش و پرورش شهرستان قشم بوده است حمیدرضا مومنی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم بعنوان ریاست شورای آموزش و پرورش شهرستان قشم توجه ویژه ایی به گسترش فضاهای آموزشی و بازسازی و نوسازی مدارس دارد.

همچنین به گزارش روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم این سازمان با برگزاری دوره های کنکور برای ورود دانش آموزان به عرصه های مهم آموزش عالی طی سال های گذشته و همچنین اختصاص 50 سهمیه برای بورسیه تحصیلی دانش آموزان خبره از سال گذشته در حقیقت حرکت جدید و ماندگاری را برای آینده فرزندان این مرز و بوم از خود به یادگار گذاشته  است.