شرح خبر

در دولت تدبیر و امید تغییرات قشم متفاوت از گذشته بوده است

در دولت تدبیر و امید به گفته فرماندار قشم تغییرات و تحولات متفاوت از دولت قبلی بوده است

در دولت تدبیر و امید تغییرات قشم متفاوت از گذشته بوده است

در دولت تدبیر و امید به گفته فرماندار قشم تغییرات و تحولات متفاوت از دولت قبلی بوده است

روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم گزارش داد که علیرضا نصری فرماندار این منطقه اعلام کرده است با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید اقدامات اساسی در این منطقه صورت گرفته شده  ، پیش از روی کار آمدن دولت تدبیر و امید فقط سه روستای جزیره قشم از نعمت آب برخوردار بودند اما در حال حاضر بیش از هفتاد روستای این جزیره از نعمت آب برخوردارند و تنها سه روستای دیگر نیاز به آبرسانی دارند. که این روستاهای باقیمانده تا پایان سال به جمع روستاهای استفاده کننده از آب شرب اضافه خواهند شد.

فرماندار قشم تاکید کرد که اقدامات مهمی در حوزه برق در این منطقه اتفاق خواهد افتاد و برق مازاد نیز در شبکه سراسری خارج از کشور صادر خواهد شد.

افتتاح بیمارستان پیامبر اعظم قشم یکی از نشانه های ارتقای سطح سلامت و بهداشت سازمان منطقه آزاد است که در این منطقه اجرا شد.

اقدامات سازمان منطقه آزاد قشم در آسفالت جاده ها و راه های دسترسی روستاها از دیگر خدمات در دولت تدبیر و امید است. وی تاکید کرد در طرح ها از روند و فرآیند کارشناسی کمک گرفته شده است ، وی یادآوری کرد که تاکنون صد و شش طرح در بخش حوزه اشتغال روستایی به بانک های عامل معرفی شده و برای بیش از 1700 نفر شغل ایجاد میکند.نصری افزود: در این راستا 650 میلیارد ریال مصوب و به بانک ها در حوزه اشتغال روستایی ابلاغ گردیده که بخشی از آن نیز پرداخت شده است.