شرح خبر

اداره غذا و دارو و استاندارد قشم رتبه یک را بدست آورد

مدیر کل غذا و استاندارد قشم از کسب رتبه برتر این اداره خبر داد

اداره غذا و دارو و استاندارد قشم رتبه یک را بدست آورد

در چهاردهمین گردهمایی روسای آزمایشگاه ها کنترل غذا ودارو دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور مدیر کل غذا و استاندارد قشم از کسب رتبه برتر این اداره در این گردهمایی خبر داد.

روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم خبر داد که کاظم قربانی مدیر کل غذا و استاندارد قشم اعلام کرده این گردهمایی با هدف هم اندیشی و تبادل نظر در خصوص راهبردهای سازمان غذا و دارو و کنترل و نظارت بر سلامت کالاهای سلامت محور کشور در دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی البرز برگزار شد.

استفاده از نیروهای متخصص و به کارگیری روشهای روز دنیا و مجهز بودن به تجهیزات آزمایشگاهی از امتیازات ارزنده این اداره در پاسخگویی است.

مدیرکل غذا، دارو و استاندارد قشم با اشاره به استقرار استاندارد 17025 در این مجموعه اذعان داشت: این استاندارد تعیین‌کننده الزامات عمومی برای کیفیت و احراز صلاحیت آزمایشگاه‌های آزمون و کالیبراسیون می‌باشد. در واقع نظام مدیریتی و الزامات فنی آزمایشگاه را مورد هدف قرار می‌دهد.

شایان ذکر است، چهاردهمین گردهمایی روسای آزمایشگاه های کنترل غذا و دارو دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور با حضور دکتر اصغری معاون وزیر و رئیس سازمان غذا و دارو، دکتر درفشی رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی البرز، مدیران کل این سازمان، تعدادی از معاونین غذا و دارو دانشگاه های علوم پزشکی و روسای آزمایشگاه های کنترل غذا و دارو برگزار شد.