شرح خبر

دوره زبان انگلیسی ویژه راهنمایان گردشگری قشم برگزار شد

دوره های زبان انگلیسی ویژه راهنمایان گردشگری جزیره قشم برگزار شد

دوره زبان انگلیسی ویژه راهنمایان گردشگری قشم برگزار شد

دوره های زبان انگلیسی ویژه راهنمایان گردشگری جزیره قشم برگزار شد این خبر را مدیر کل میراث فرهنگی و صنایع دستی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم اعلام کرد.

سید محمد امین جعفری حسینی مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم عنوان کرد که این دوره های آموزشی با درخواست راهنمایان گردشگری و با هدف ارتقای دانش و ارتباط بهتر با گردشگران خارجی برگزار میگردد. وی تاکید کرد که مسلط بودن راهنمای گردشگری به زبان انگلیسی در ارائه خدمات بهتر بسیار مهم است ، و اضافه کرد که حضور راهنمایان گردشگری در این کلاسها کیفیت ارائه خدمات به گردشگران را بالا برده و به افزایش ارتباط موثر و جذب بیشتر گردشگران کمک خواهد کرد.

جعفری ادامه داد این دوره آموزشی در شانزده جلسه و به مدت دو ماه و با حضور 70 راهنمای گردشگری طبق استانداردهای بین المللی به راهنمایان برگزار خواهد شد. جعفری حضور در این کلاسها را موثر در افزایش انگیزه و علاقه مندی راهنمایان گردشگری دانست. و باز هم تاکید کرد راهنمایان گردشگری عامل مهم و موثری در راهنمایی و ارتباط با گردشگران خارجی هستند.

جزیره قشم ظرفیتهای فراوانی در حوزه گردشگری دارد : طولانی ترین غار نمکی جهان ، جنگل های دریایی حرا ، تنگه چاهکوه ، جزایر ناز ، دره ستاره ها ، بادگیرها ، کوه ها و موزه ژئوپارک قشم از جمله اینها هستند.