شرح خبر

108 قطعه زمین به جوانان شهرستان سوزا و روستای تولا واگذار میشود

صد و هشت قطعه زمین به جوانان فاقد مسکن در روستای تولا و شهر سوزا اختصاص یافت این خبر را مدیر زمینها و مستغلات سازمان منطقه آزاد قشم اعلام کرد.

108 قطعه زمین به جوانان شهرستان سوزا و روستای تولا واگذار می شود

 صد و هشت قطعه زمین به جوانان فاقد مسکن در روستای تولا و شهر سوزا اختصاص یافت این خبر را مدیر زمینها و مستغلات سازمان منطقه آزاد قشم اعلام کرد.

دیرستانی که در جمع خبرنگاران حضور داشت گفت : از طریق شورای اسلامی شهر سوزا هفتاد و هشت قطعه زمین به قیمت سیصد و پنجاه هزار متر مربع به افراد واگذار شده است وی تاکید کرد که این واگذاریهای در راستای اهداف تعیین شده توسط مدیر عامل سازمان منطقه آزاد قشم در راستای تقویت کانون خانواده دانست که این زمینها و در شهر سوزا با دریافت سی درصد نقدی و بقیه بعنوان اقساط به افراد واجد شرایط واگذار شده است.

در همین راستا سی قطعه زمین دویست تا سیصد متری نیز در روستای تولا در پنج کیلومتری جزیره قشم با کاربری مسکونی برای واگذاری به جوانان فاقد مسکن در نظر گرفته شده است. این زمینها با قیمت هر متر مربع یک میلیون و دویست هزار ریال به افراد واجد شرایط روستای تولا واگذار خواهد شد. این روند واگذاری زمینها زیر نظر شوراهای اسلامی شهرهای سوزا و درگهان و روستاهای جزیره و مطابق با دستور العمل به جوانان واجد شرایط اجرایی خواهد شد.

در همین راستا وی در صحبتهای پایانی خود اشاره کرد که افراد دریافت کننده این زمینها با مراجعه به واحد صدور مجوز و اخذ پروانه ساختمانی میتوانند به ساخت واحد در زمین دریافت شده بر طبق ضوابط اقدام نمایند.